• Sayın Rektörümüz ile Demokrasi Nöbeti Devam Ediyor
  • EMYO Futbol Takımı
  • 2015-2016 Mezuniyet Töreni
Değerli Gençlerimiz,

Geleceğinizle ilgili önemli kavşaklardan birinin başında olduğunuz bu günlerde hedefinizi doğru tespit etmeniz, sizleri mutlu edecek amaç için doğru karar vermenizi kolaylaştıracaktır. Eğitiminizi Elmadağ Meslek Yüksekokulu ailesi olarak bizimle sürdürme tercihiniz, sizler için iyi bir başlangıç olacaktır...
Yazının Devamını Görmek İçin Tıklayınız

Duyurular

yeni

Üç Ders Sınavına Girecekler İçin Staj Duyurusu

Daha önce yapılan yaz 1. ve 2. dönem staj değerlendirme tarihleri, mezuniyete üç ders sınavına girecek öğrencilerimiz için geçerli değidir. Mezun olmalarına en fazla üç ders kalan ve mezuniyete üç ders sınavına başvuracak öğrencilerimizin, başvuru yapmadan önce staj değerlendirmeleri yapılmış olmalıdır. Aksi halde üç ders sınavına başvuramazlar. Bu sebeple bu durumda bulunan öğrencilerimizin en geç […]

yeni

Yaz Dönemi 1. ve 2. Staj Değerlendirme Tarihleri

Yaz dönemi 1. ve  2. staj döneminde yapılan stajların değerlendirmeleri 05- 09 Eylül 2016 tarihleri arasında yapılacaktır. Bu tarihler dışında staj dosyalarını getiren öğrencilerimizin stajları kabul edilmeyecektir.

yeni

Öğrencilerimiz İçin Ek Staj Duyurusu

2014  ve öncesi girişli olup  birinci stajını yapmış olan öğrencilerimizin mezuniyetlerine engel stajları kalmaması için ikinci stajlarını aşağıdaki tarihler arasın yapmaları uygun görülmüştür. Tüm öğrencilerimize duyurulur. Ek staj tarihleri aşağıda yer almaktadır. Staj başvuru tarihleri                          :  16 ağustos – 25 ağustos 2016 Staj başlama […]

yeni

Üç Ders Sınavları Duyurusu

Üç ders sınavına girecek olan öğrencilerimizin Dikkatine; Üç ders sınav başvuruları 22-31 Ağustos 2016 tarihlerinde şahsen öğrenci işlerine yapılacaktır. Örgün Öğrenciler İçin Sınav Tarihi: 02 Eylül 2016 saat: 10.30 (Derslik GD1) Uzaktan Eğitim Öğrencileri İçin Sınav Tarihi: 03 Eylül 2016 saat:10.30 (Derslik GD1)

TurkTelekom_Logo-620x330

Türk Telekom Sertifika Programı Ön Kayıt Duyurusu

Türk Telekom Haberleşme sertifika programı kayıtları başlıyor. Türk Telekom tarafından Elektronik, Haberleşme, Bilgisayar, Bilişim ve Mekatronik bölümlerden mezun olan öğrencilere yönelik açılan ve Türk Telekom’un işe alım sürecinde önemli avantajlar sağlayan sertifika programı için ön kayıtlar başlamıştır. Sertifikayı alanlar Türk Telekom’un insan kaynakları bölümünde, işe alım sürecinde öncelikli olarak değerlendirilmektedir. Sertifika programı sayesinde geçtiğimiz ilk […]

yeni

Staj Yapacak Öğrencilerimizin Dikkatine

18.07.2016-26.08.2016 tarihleri arasında staj yapacak olan öğrencilerimizin staj başvuruları 11-12.07.2016 tarihlerinde alınacaktır. Tüm Öğrencilerimize önemle duyurulur.

Duyuru Arşivi

EMYO’dan Haberler

Roketsan

Yüksekokulumuzda “Roketsan’da Hayat Projesi” konulu konferans verilmiştir.

Yüksekokulumuz konferans salonunda 01.04.2016 tarihinde Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’nın bir kuruluşu olan Roketsan A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Dr. Mehmet Yavuz Aka, Roketsan A.Ş. İnsan Kaynakları Biriminden Tuğçe Kaya Balaman ve Nazlı ÖZDER tarafından “Roketsan’da Hayat Projesi” konulu konferans verilmiştir.                    

tugrul2

Yüksekokulumuzda TAEK Konferansı Düzenlendi

Türkiye Atom Enerjisi Kurumu (TAEK) Ankara Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nden Doç. Dr. Celal Tuğrul Zeyrek tarafından “İyonlaştırıcı Radyasyon Kaynakları, Kullanım Alanları ve Radyasyondan Korunma” konulu konferans düzenlenmiştir. Doç. Dr. Sayın Celal Tuğrul Zeyrek Yüksekokulumuzda verdiği bu güzel konferans için teşekkürlerimizi sunarız.          

Prof.Dr_.-Hüseyin-ÜNVER-Müdür-ve-Yüksekokul-Birincisi-300x200

2014-2015 Mezuniyet Töreni

Yüksekokulumuz 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet töreni Elmadağ Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi konferans salonunda düzenlenmiştir.

Haber Arşivi

Etkinlikler

DSC01522

ROKETSAN Kişisel Gelişim Buluşmaları Ekinliği Düzenlendi

Yüksekokulumuz ve Roketsan işbirliği ile sürdürülen “ROKETSAN Kişisel Gelişim Buluşmaları” projesi kapsamında  ilk buluşmayı  11 Mayıs ‘ta  gerçekleştirdi. Ülke çapında gerçekleşecek Çalışan Gönüllülüğü Haftası  ile aynı hafta olması nedeniyle gönüllü olmanın ve gönüllülük faaliyetleri içerisinde yer almanın öneminin de vurgulandığı etkinliğe katkılarından dolayı tüm ROKETSAN  ailesine teşekkür ederiz .

vodafone3

Vodafon Genel Merkez Gezisi

Elmadağ Meslek Yüksekokulu olarak, Pursaklar’da bulunan Vodafone Genel Merkezi’ne teknik gezi düzenlemiştir. Elektornik Haberleşme Teknolojisi ve Elektornik Teknolojisi öğrencilerinin ve hocalarımızın katıldığı gezide Vodafone tarafından sunum yapılmıştır. Mobil telefon iletişim sisteminin altyapısının anlatıldığı sunum sayesinde öğrencilerimiz bu alandaki yeni gelişmeleri yerinde tanımış oldu. Vodafone’a EMYO ailesi olarak  teşekkür ederiz.

cdc6bfbad4ad13971fb2dd0d2c81d887

“Girişimcilik” Konulu Seminer Düzenlendi

Yüksekokulumuz Öğretim Görevlisi Osman Babaoğlu tarafından “Girişimcilik” konulu seminer verilmiştir.  Değerli hocamız Sayın Osman Babaoğlu’na  bu güzel seminer için teşekkür ederiz.

cb303e8fe42b269f29a38a49880b940b

“Kutlu Doğum Haftası” konulu konferans düzenlendi

Diyanet İşleri Başkanlığı Elmadağ İlçe Müftüsü Metin ARCAKLIOĞLU tarafından “Kutlu Doğum Haftası” konulu konferans  verilmiştir. Elmadağ İlçe Müftüsü Sayın Metin ARCAKLIOĞLU Teşekkür Ederiz.  

DSC01412

Tutumluluk ve Yatırım Konulu Seminer Düzenlendi

Yüksekokulumuz Öğretim Görevlisi Uğur Demir tarafından  “Tutumluluk ve Yatırım“ konulu seminer düzenlenmiştir. Değerli hocamız Sayın Uğur Demir’e  bu güzel seminer için teşekkür ederiz.  

tg13

Çayırhan Termik Santrali ve Nallıhan Kuş Cenneti Gezisi Düzenlendi

4 Nisan Pazartesi günü Ankara Üniversitesi Elmadağ Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Hüseyin ÜNVER, öğretim görevlisi hocalarımız ve öğrencilerimiz ile birlikte Çayırhan Termik Santrali’ne teknik gezisi düzenlendi. Teknik gezi sonrasında Nallıhan Kuş Cenneti ve daha bir çok turistik yerde ziyaret edildi.           

SAM_1081

Yüksekokulumuzda “Roketsan’da Hayat Projesi” konulu konferans verilmiştir.

Yüksekokulumuz konferans salonunda 01.04.2016 tarihinde Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’nın bir kuruluşu olan Roketsan A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Dr. Mehmet Yavuz Aka, Roketsan A.Ş. İnsan Kaynakları Biriminden Tuğçe Kaya Balaman ve Nazlı ÖZDER tarafından “Roketsan’da Hayat Projesi” konulu konferans verilmiştir.              

agac7

Yüksekokulumuzda Fidan Dikme Etkinliği Düzenlendi

Meslek Yüksekokulumuzda yeni fidanlar yeşermeye devam ediyor. Yüksekokulumuz yerleşkesinde sürdürülen yeşillendirme çalışmaları çerçevesinde ağaç dikme etkinliği düzenlenmiştir. Müdürümüz Prof. Dr. Hüseyin ÜNVER, öğretim görevlisi hocalarımız ve öğrencilerimizin katılımıyla Meslek Yüksekokulumuz çevresine 500 yeni fidan dikildi.              

IMG_7583

MESLEĞE ATILAN İLK BÜYÜK ADIM

Ankara Üniversitesi Elmadağ Meslek Yüksekokulu Büro Hizmetleri ve Sekreterli Bölümü 2015-2016 eğitim öğretim yılı Sektör Uygulamaları I-II dersi kapsamında Elmadağ Belediyesi bünyesinde çeşitli birimlerinde 40 öğrenci ile ders uygulamalarına başlamış bulunmaktadır. Elmadağ Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Hüseyin ÜNVER; “Uygulamalı Meslek dersi ile öğrencilerin eğitim öğretim dönemlerinde edindikleri teorik bilgilerin pratik uygulamalarla iş hayatında […]

 

Ağustos 2016
P S Ç P C C P
« Tem    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031