• A.Ü. Kadın Platformu Yüksekokulumuzu Ziyaret Etti
  • Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Akademik Yıl Açılışı
  • 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Hayırlı Olsun
  • Sayın Rektörümüz ile Demokrasi Nöbeti Devam Ediyor
  • EMYO Futbol Takımı
  • 2015-2016 Mezuniyet Töreni
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE!

Normal ve İkinci Öğretim Ders Programlarımızda Güncelleme Yapılmıştır Tüm Öğrencilerimi Yeni Programı Dikkate Alarak Derslere Katılmalıdırlar. Ders programlarını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak inceleyebilrsiniz.

Ders Programını incelemek için tıklayın

Duyurular

Mamak Geri Dönüşüm Tesisi Teknik Gezisi

13 Aralık 2016 Salı günü  Mamak Geri Dönüşüm Tesisine teknik gezi düzenlenecektir. Teknik geziye katılmak isteyen öğrenciler Öğr. Gör. Gökhan MANAV ile irtibat kurabilirler. Ulus Elmadağ durağından otobüs kalkacaktır. Katılacak tüm öğrencilerimizin kalkış saatinden en az 15 dakika önce durakta bulunmaları gerekir. Otobüs Kalkış Saati : 10:00

Mezun Olan Öğrencilerimizin Dikkatine

2015-2016 BAHAR Dönemi Diplomaları hazırlanmıştır, mezun olan öğrencilerimiz diploma işlemleri için öğrenci işlerimize başvurabilirler.

TDİ101 Türk Dili 1 ve YDİ101 Yabancı Dil Sınavları için Duyuru

TDİ101 Türk Dili 1 sınavı 10 Kasım Perşembe Günü Saat 16:00 ve 17:00’da iki oturum şeklinde  Elmadağ Meslek Yüksekokulu GD1 dersliğinde yapılacaktır. YDİ101 Yabancı dil sınavları Fransızca ve Almanca derslerini alan öğrencilerimiz için 11 Kasım Cuma Günü Saat 16:00’da  Elmadağ Meslek Yüksekokulu GD1 dersliğinde yapılacaktır. Yabancı dili İngilizce alan öğrencilerimiz sınavla ilgili duyuruya aşağıdaki bağlantıya […]

Ders Kaydı Yapamayan Öğrencilerin Dikkatine

İnteraktif kayıt sürecinde ders seçimi yapan ancak ders kaydı danışmanı tarafından reddedilenler ile ders kaydını danışman onayına göndermediği için ders kaydı tamamlanamayan öğrencilerimizin ders kayıt formlarını danışmanlarına onaylatarak en geç 01.11.2016 Salı günü mesai bitimine kadar yüksekokulumuz öğrenci işlerine teslim etmeleri gerekmektedir.  Bu tarihten sonraki başvurular dikkate alınmayacaktır.

Temel Yabancı Dil: İngilizce Sınav Duyurusu

Değerli öğrencilerimiz, Temel Yabancı Dil İngilizce Arasınavı tüm fakülte/yüksekokullarda e-sınav şeklinde yapılacaktır. Sınav ile ilgili ayrıntıya ve açıklamaya aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yabancı Dil E-Sınav Duyurusu

Duyuru Arşivi

EMYO’dan Haberler

Yüksekokulumuzda “Roketsan’da Hayat Projesi” konulu konferans verilmiştir.

Yüksekokulumuz konferans salonunda 01.04.2016 tarihinde Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’nın bir kuruluşu olan Roketsan A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Dr. Mehmet Yavuz Aka, Roketsan A.Ş. İnsan Kaynakları Biriminden Tuğçe Kaya Balaman ve Nazlı ÖZDER tarafından “Roketsan’da Hayat Projesi” konulu konferans verilmiştir.                    

Yüksekokulumuzda TAEK Konferansı Düzenlendi

Türkiye Atom Enerjisi Kurumu (TAEK) Ankara Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nden Doç. Dr. Celal Tuğrul Zeyrek tarafından “İyonlaştırıcı Radyasyon Kaynakları, Kullanım Alanları ve Radyasyondan Korunma” konulu konferans düzenlenmiştir. Doç. Dr. Sayın Celal Tuğrul Zeyrek Yüksekokulumuzda verdiği bu güzel konferans için teşekkürlerimizi sunarız.          

2014-2015 Mezuniyet Töreni

Yüksekokulumuz 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet töreni Elmadağ Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi konferans salonunda düzenlenmiştir.

Haber Arşivi

Etkinlikler

DGS Bilgilendirme Semineri

Yüksekokulumuzda 27.10.2016 Perşembe günü saat 14:00 da konferans salonunda DGS semineri verilecektir.

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Açılışı

Meslek Yüksekokulumuz 2016-2017 Eğitim Öğretim yılına, müdürümüz Prof.Dr. Sayın Hüseyin ÜNVER, Elmadağ Belediye Başkanı Sayın Gazi ŞAHİN, değerli öğretim elemanlarımız ve sevgili öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleşen törende merhaba demiştir. Eğitim öğretim yılının tüm hocalarımıza ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diler ve öğrencilerimize başarılar dileriz.

ROKETSAN Kişisel Gelişim Buluşmaları Ekinliği Düzenlendi

Yüksekokulumuz ve Roketsan işbirliği ile sürdürülen “ROKETSAN Kişisel Gelişim Buluşmaları” projesi kapsamında  ilk buluşmayı  11 Mayıs ‘ta  gerçekleştirdi. Ülke çapında gerçekleşecek Çalışan Gönüllülüğü Haftası  ile aynı hafta olması nedeniyle gönüllü olmanın ve gönüllülük faaliyetleri içerisinde yer almanın öneminin de vurgulandığı etkinliğe katkılarından dolayı tüm ROKETSAN  ailesine teşekkür ederiz .

Vodafon Genel Merkez Gezisi

Elmadağ Meslek Yüksekokulu olarak, Pursaklar’da bulunan Vodafone Genel Merkezi’ne teknik gezi düzenlemiştir. Elektornik Haberleşme Teknolojisi ve Elektornik Teknolojisi öğrencilerinin ve hocalarımızın katıldığı gezide Vodafone tarafından sunum yapılmıştır. Mobil telefon iletişim sisteminin altyapısının anlatıldığı sunum sayesinde öğrencilerimiz bu alandaki yeni gelişmeleri yerinde tanımış oldu. Vodafone’a EMYO ailesi olarak  teşekkür ederiz.

“Girişimcilik” Konulu Seminer Düzenlendi

Yüksekokulumuz Öğretim Görevlisi Osman Babaoğlu tarafından “Girişimcilik” konulu seminer verilmiştir.  Değerli hocamız Sayın Osman Babaoğlu’na  bu güzel seminer için teşekkür ederiz.

“Kutlu Doğum Haftası” konulu konferans düzenlendi

Diyanet İşleri Başkanlığı Elmadağ İlçe Müftüsü Metin ARCAKLIOĞLU tarafından “Kutlu Doğum Haftası” konulu konferans  verilmiştir. Elmadağ İlçe Müftüsü Sayın Metin ARCAKLIOĞLU Teşekkür Ederiz.  

Tutumluluk ve Yatırım Konulu Seminer Düzenlendi

Yüksekokulumuz Öğretim Görevlisi Uğur Demir tarafından  “Tutumluluk ve Yatırım“ konulu seminer düzenlenmiştir. Değerli hocamız Sayın Uğur Demir’e  bu güzel seminer için teşekkür ederiz.  

Çayırhan Termik Santrali ve Nallıhan Kuş Cenneti Gezisi Düzenlendi

4 Nisan Pazartesi günü Ankara Üniversitesi Elmadağ Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Hüseyin ÜNVER, öğretim görevlisi hocalarımız ve öğrencilerimiz ile birlikte Çayırhan Termik Santrali’ne teknik gezisi düzenlendi. Teknik gezi sonrasında Nallıhan Kuş Cenneti ve daha bir çok turistik yerde ziyaret edildi.           

Yüksekokulumuzda “Roketsan’da Hayat Projesi” konulu konferans verilmiştir.

Yüksekokulumuz konferans salonunda 01.04.2016 tarihinde Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’nın bir kuruluşu olan Roketsan A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Dr. Mehmet Yavuz Aka, Roketsan A.Ş. İnsan Kaynakları Biriminden Tuğçe Kaya Balaman ve Nazlı ÖZDER tarafından “Roketsan’da Hayat Projesi” konulu konferans verilmiştir.              

 

Aralık 2016
P S Ç P C C P
« Kas    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031