• EMYO Futbol Takımı
  • Yüksekokulumuza 500 Yeni Fidan

Etkinlikler

cdc6bfbad4ad13971fb2dd0d2c81d887

“Girişimcilik” Konulu Seminer Düzenlendi

Yüksekokulumuz Öğretim Görevlisi Osman Babaoğlu tarafından “Girişimcilik” konulu seminer verilmiştir.  Değerli hocamız Sayın Osman Babaoğlu’na  bu güzel seminer için teşekkür ederiz.

cb303e8fe42b269f29a38a49880b940b

“Kutlu Doğum Haftası” konulu konferans düzenlendi

Diyanet İşleri Başkanlığı Elmadağ İlçe Müftüsü Metin ARCAKLIOĞLU tarafından “Kutlu Doğum Haftası” konulu konferans  verilmiştir. Elmadağ İlçe Müftüsü Sayın Metin ARCAKLIOĞLU Teşekkür Ederiz.  

DSC01412

Tutumluluk ve Yatırım Konulu Seminer Düzenlendi

Yüksekokulumuz Öğretim Görevlisi Uğur Demir tarafından  “Tutumluluk ve Yatırım“ konulu seminer düzenlenmiştir. Değerli hocamız Sayın Uğur Demir’e  bu güzel seminer için teşekkür ederiz.  

IMG_1592

Elmadağ Ağaç Dikme Etkinliği

Meslek Yükselokulumuz personeli ve öğrencileri Elmadağ Belediyesi tarafından düzenlenen ağaç dikme etkinliğine katılmıştır.        

EMYO’dan Haberler

Roketsan

Yüksekokulumuzda “Roketsan’da Hayat Projesi” konulu konferans verilmiştir.

Yüksekokulumuz konferans salonunda 01.04.2016 tarihinde Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’nın bir kuruluşu olan Roketsan A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Dr. Mehmet Yavuz Aka, Roketsan A.Ş. İnsan Kaynakları Biriminden Tuğçe Kaya Balaman ve Nazlı ÖZDER tarafından “Roketsan’da Hayat Projesi” konulu konferans verilmiştir.                    

tugrul2

Yüksekokulumuzda TAEK Konferansı Düzenlendi

Türkiye Atom Enerjisi Kurumu (TAEK) Ankara Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nden Doç. Dr. Celal Tuğrul Zeyrek tarafından “İyonlaştırıcı Radyasyon Kaynakları, Kullanım Alanları ve Radyasyondan Korunma” konulu konferans düzenlenmiştir. Doç. Dr. Sayın Celal Tuğrul Zeyrek Yüksekokulumuzda verdiği bu güzel konferans için teşekkürlerimizi sunarız.        

Prof.Dr_.-Hüseyin-ÜNVER-Müdür-ve-Yüksekokul-Birincisi-300x200

2014-2015 Mezuniyet Töreni

Yüksekokulumuz 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet töreni Elmadağ Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi konferans salonunda düzenlenmiştir.

DSC009371-300x225

LUCA Muhasebe Paket Programları Eğitimi Başladı.

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) ile Ankara Üniversitesi Rektörlüğü arasında yapılan protokol çerçevesinde Elmadağ Meslek Yüksekokulu Muhasebe ve Vergi Bölümü öğrencileri ve mezunları LUCA Muhasebe Paket Programları eğitimlerine 06 Mayıs 2015 tarihinde başladı. Bu eğitim sonrası başarılı olan öğrencilerden 20 tanesi TÜRMOB-TESMER Eğitim Yayın ve Yazılım Hizmetleri İşletmesi’nde […]

Duyurular

yeni

KoçFest Öğrenci Etkinlikleri Yapılacaktır

Ankara Üniversitesi Gölbaşı Yerleşkesinde  28-29 Nisan 2016 tarihlerinde   KoçFest öğrenci etkinlikleri yapılacaktır. Katılmak isteyen öğrencilerimize duyurulur. Not: Etkinlikler saat 11:00-18:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

yeni

“Kutlu Doğum Haftası” Konulu Konferans

Diyanet İşleri Başkanlığı Elmadağ İlçe Müftüsü Metin ARCAKLIOĞLU tarafından “Kutlu Doğum Haftası” konulu konferans verilecektir. Tüm öğrencilerimiz ve personelimiz davetlidir. Ankara Üniversitesi Elmadağ Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü Tarih : 28 Nisan 2016 Perşembe Saat : 14:00 Yer : Ankara Üniversitesi Elmadağ Meslek Yüksekokulu     Konferans Salonu

yeni

“Girişimcilik” Konulu Seminer Verilecektir

Yüksekokulumuz Öğretim Görevlisi Osman Babaoğlu tarafından “Girişimcilik” konulu seminer verilecektir. Tüm öğrencilerimiz ve personelimiz davetlidir. Tarih : 2 Mayıs 2016 Pazartesi Saat : 12:30 Yer : Ankara Üniversitesi Elmadağ Meslek Yüksekokulu   Konferans Salonu

yeni

ÖNEMLİ! Ders Kaydı Yapamayan Öğrencilerin Dikkatine

Aşağıdaki listede ders kaydı tamamlanmayan öğrencilerimizin bilgileri bulunmaktadır. Bu öğrencilerimizin acil olarak öğrenci işlerine giderek elden ders kaydı yaptırmaları gerekmektedir. Ders Kaydı Yapamayan Öğrencilerin Listesi

yeni

Ağaç Dikme Etkinliği Düzenlenecektir.

Elmadağ Belediyesinin 2016 yılı Çalışma ve Yatırım Programı dâhilinde 15 Nisan 2016 Cuma Günü Saat 10:00’da Tatlıca Mahallesi helikopter pisti ve çevresinde, 22 Nisan 2016 Cuma Günü Saat 10:00’da Hasanoğlan Mahallesi Polis Atış Poligonu çevresinde ağaç dikme etkinliği yapılacaktır. Etkinliğe katılmak için 15 Nisan 2016 Cuma Günü saat 09:30’da Yüksekokulumuz önünde buluşulacaktır.

yeni

Tutumluluk ve Yatırım Konulu Seminer

Yüksekokulumuz Öğretim Görevlisi Uğur Demir tarafından aşağıda belirtilen gün, saat ve yerde “Tutumluluk ve Yatırım“ konulu seminer verilecektir. Bilgilerinize sunulur. Tarih  : 25 Nisan 2016 Pazartesi Saat   : 12:30 Yer     : Ankara Üniversitesi Elmadağ Meslek Yüksekokulu        Konferans Salonu

Duyuru Arşivi