Azami öğrenim süresi sonunda kayıtlı olduğu programa ait tüm derslerini aldığı halde mezun olamayan aşağıdaki listede isimleri bildirilen öğrencilere “Ankara Üniversitesi Ön lisans ve Lisans Eğitim – Öğretim Yönetmeliği” nin 34. Maddesinin (a) bendi gereğince başarısız oldukları tüm dersler için 2 Ek Sınav hakkı tanınmıştır. 1. Ek Sınavlar 04-07 Eylül 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

Bu öğrenciler hangi derslerden sınava girecekleri ile ilgili dilekçelerini akademik takvimde belirtilen  2 Eylül 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Yüksekokulumuza bildirmeleri gerekmektedir. Dilekçe Örneğini İndirmek İçin Tıklayın

Öğrencilere Duyurulur.

NOT: Sınav yeri ve programı dilekçeler değerlendirildikten sonra Yüksekokulumuz web sayfasında ilan edilecektir.

Sınava girecek öğrenci listesi

Ankara Üniversitesi
Elmadağ Meslek Yüksekokulu 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Azami Süre Sonu 4-7 Eylül 2019 Tarihleri  Arasında Sınava Girecek Öğrenci Listesi
Sıra
No
Öğrenci
Numarası
Adı Soyadı Programı
1 15330255 Hakan aktaş Elektronik Haberleşme Teknolojisi
2 15330278 Burakcan Okatan Elektronik Haberleşme Teknolojisi
3 15330019 Turgay Erdem Bilgisayar Programcılığı
4 15330223 Emrah Atçeken Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
5 15330212 Kadir Yeşil Bilgisayar Programcılığı U.E
6 15330109 Yusuf Arslan Bilgisayar Programcılığı U.E
7 15330424 Sinan Şimşek Bilgisayar Programcılığı U.E
8 15330413 Savaş Laçin Bilgisayar Programcılığı U.E
9 15330218 Metin Yılmaz Bilgisayar Programcılığı U.E
10 15330217 Gözde Yılmaz Bilgisayar Programcılığı U.E
11 15330206 Abdulkadir Ünal Bilgisayar Programcılığı U.E
12 15330197 Amine Sarıtop Bilgisayar Programcılığı U.E
13 15330114 Şeyma Ayhan Bilgisayar Programcılığı U.E
14 15330176 Alper Koç Bilgisayar Programcılığı U.E
15 15330167 Serenay Kayabaşı Bilgisayar Programcılığı U.E
16 15330157 Kardelen Kahraman Bilgisayar Programcılığı U.E
17 15330141 Utku Doğan Bilgisayar Programcılığı U.E
18 15330124 Sedat Burnaz Bilgisayar Programcılığı U.E
19 15330102 Mehmet Aktaş Bilgisayar Programcılığı U.E
20 15330103 Satılmış Can Aktaş Bilgisayar Programcılığı U.E
21 15330202 Yunus Tokat Bilgisayar Programcılığı U.E
22 15330201 Erkan Tekeli Bilgisayar Programcılığı U.E
23 15330100 Harun Akkaş Bilgisayar Programcılığı U.E
24 15330162 Emre Karagöz Bilgisayar Programcılığı U.E
25 15330168 Çiçek keçeci Bilgisayar Programcılığı U.E
26 15330173 Kazım Kılıçaslan Bilgisayar Programcılığı U.E
27 15330420 Mahmut Sakarya Bilgisayar Programcılığı U.E
28 15330319 Erhan kuzucu Elektronik Teknolojisi
29 15330297 Sebahattin Kaan Altıparmak Elektronik Teknolojisi
30 15330312 Burakcan İge Elektronik Teknolojisi
31 15330304 Alper Cıbır Elektronik Teknolojisi
32 15330296 Serhat Aktaş Elektronik Teknolojisi
33 15330087 Halil Erdem Özdemir Bilgisayar Programcılığı (İ.Ö)
34 15330385 Ozan Güney Bilgisayar Programcılığı (İ.Ö)
35 15330064 Çağatay Ayyıldız Bilgisayar Programcılığı (İ.Ö)
36 15330357 Buse Diken Muhasebe ve Vergi Uygulamaları